Informace o pracovním místě
Do nově otevřené vinotéky v Kuřimi hledáme obsluhu, která by se věnovala prodeji stáčeného a lahvového vína s doplňkovým sortimentem. Tato práce by probíhala cca 2x do týdne od 13.00 do 19:00. Aktuálně potřebujeme někoho, kdo by měl především volné středy a čtvrtky nebo alespoň jeden z těchto dnů. Otevřeno máme i o víkendu. Také spolupracujeme se Zásilkovnou, Balikovnou a přes léto točíme zmrzlinu. Ideální pro studenty VŠ.
Dále hledáme někoho pouze na točení zmrzliny a výpomoc se Zasilkovnou a Balíkovnou ve všední dny od 14.00 do 17.00 hodin.
Hledáme někoho milého, dochvilného, spolehlivého s ochotou učit se nové věci pro dlouhodobou spolupráci.
Výplata denně po směně, mladý kolektiv, dlouhodobá spolupráce, nové útulné prostředí, směny plánované měsíc dopředu dle vašich možností.
#=REKLAMA_FB_DETAIL_DOLE?>