Informace o pracovním místě
Staňte se na chvíli knihkupcem – i když třeba neumíte recitovat bibli pozpátku! ???? Tento víkend nás čekají Brněnské antikvariátní a knižní trhy u Františkánů a potřebujeme pomocnou ruku (nebo dvě).
V 8:30 se sejdeme vedle dodávky ve Františkánské ulici u Masarykovy ul. a rozložíme stoly, knihy, pohledy a nějaké ty vinyly. Pak přichází hlavní část – prodej až do cca 19:00. Knihy se sice neprodávají samy, ale zákazníci jsou příjemní a většinou mají radost, že našli knížku, kterou už deset let sháněli.
Pauza na oběd a rychlé občerstvení či toaletu? Jasně, domluvíme se!
Bonus: Celý den strávíš "ve stínu kostela", takže žádné přehřátí, jen příjemná atmosféra.
Zaujalo tě to? Tak neváhej, piš nebo volej a pojď s námi tento víkend zachránit pár knižních příběhů! ????
• Chuť komunikovat (i s lidmi, nejen se stránkami knížek).
• Základní orientaci v knihách – poznat rozdíl mezi detektivkou a kuchařkou se hodí.
• Nadšení dávat knihám druhou šanci a lidem radost.
• Mzda 130–150 Kč/hod. hrubého – a teď pozor: peníze můžeme vyplatit "ihned po akci", takže si můžeš rovnou dopřát třeba novou knihu (nebo zmrzku).
• Radost z práce, protože knihy dělají lidem štěstí – a ty budeš ten, kdo jim ho předá!
• Pocit, že jsi pomohl knihám najít nový domov, a možná i objevíš nějaký poklad pro sebe. ????
pracoviště: | Brno, Brno-město, Fran..., Brno |
TermínNástup: | Ihned |
Mzda: | 130 - 150 Kč/hod. |
Počet míst: | 1 |
Firma: | VIGES s.r.o. |
Zadavatel: | Vít Macháček |
Lokalita: | Brno |
Zavolat: | Zobrazit kontakt |
![]() |