Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 6 volných nabídek z lokality Praha 4 >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Matematika - brigáda vhodná i pro studenty

více o nabídce >>

Dobrý den,

obracíme se na Vás s nabídkou krátkodobé brigády vhodné pro studenty 3. či 4. ročníku gymnázia s dobrými znalostmi matematiky (myslí se tím čtyřleté obory) či pro maturanty s dobrými znalostmi matematiky a maturitou z matematiky nebo studenty či absolventy oboru matematiky.

Jedná se o krátkodobou brigádu – spolupráci spočívající v kontrole formální, formulační stránky a formátování úloh z matematiky včetně postupu řešení ve Wordu, kdy při zjištění nedostatku například ve fromulaci se uvede komentáře nedostatku nebo v případě nedostatku ve formátování se formátování upraví - vše ve Wordu.

Práce probíhá na Praze 4 – veškeré vybavení budete mít k dispozici– PC, Word, apod.

Spolupráce bude probíhat na dohodu o provedení práce.

Mzda: 90 – 100 Kč brutto za hodinu.

Práce je aktuálně na cca 1 či 2 dny. S tím, že průběžně v následujícím měsíci by mohla být opět obdobná práce v jiných termínech.

Možný začátek brigády: ihned - například i v sobotu 27.6.2015, případně dle dohody i v jiném termínu., Zpravidla od 10:00 do doknčení práce na daný den

Požadujeme: studenta 3. či 4. ročníku gymnázia s dobrými znalostmi matematiky (myslí se tím čtyřleté obory) či maturanta s dobrými znalostmi matematiky a maturitou z matematiky nebo studenta či absolventa oboru matematika, výborná znalost práce ve Wordu – znalost formátování ve Wordu, nastavování stylů apod.. Dobré znalosti matematiky a matematické terminologie.

V případě zájmu o danou brigádu nám zašlete životopis emailem.

studenta 3. či 4. ročníku gymnázia s dobrými znalostmi matematiky (myslí se tím čtyřleté obory) či maturanta s dobrými znalostmi matematiky a maturitou z matematiky nebo studenta či absolventa oboru matematika, výborná znalost práce ve Wordu – znalost formátování ve Wordu, nastavování stylů apod.. Dobré znalosti matematiky a matematické terminologie.


Mzda:90 - 100 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi

Lokalita:Praha 4
ID inzerátu: 1199699     Vloženo: 25.06.2015
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí