Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

HOSTESKA / PROMOTÉR - brigáda pro studenty VŠ - mzda 1.600 Kč - 2.000 Kč / den

více o nabídce >>

Rád/a komunikuješ s lidmi a máš neustále úsměv na tváři ? Chceš od života víc a hledáš pro sebe příležitost se posunout a svou prací se bavit ? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe ! Jsme rodinná firma NEFRITO® laboratories. Nejsme žádná korporace, kde je člověk jenom číslo. Naopak. Zakládáme si na skvělých vztazích a rozvoji svých lidí. Jsme výrobci originální české kosmetiky, která má svůj příběh. Proto hledáme podobně naladěného člověka na pozici: HOSTESKA / PROMOTÉR.

A co od Tebe očekáváme ? Tvojí prácí bude reprezentace značky NEFRITO a komunikace se zákazníky. Představování novinek, prodej parfémů v OC a budování dlouhodobých vztahů. Zaujala Tě naše nabídka ? Pošli nám svůj životopis nebo volej a my se Ti obratem ozveme. Těšíme se na novou kolegyni nebo kolegu.

Zodpovědnost. Tvůj prozákaznický přístup. Komunikativní osobnost. Kolegyni nebo kolegu, který v našem týmu bude pracovat alespoň 12 dní v měsíci (8-18hod). Chut' se vzdělávat v oblasti komunikace, marketingu a psychologie.

Tvoje práce bude mít smysl. Budeš přínosem pro tým a pro zákazníky. Pracovat budeš na místě, které dává lidem prostor a příležitost a budeš se u nás osobně a profesně rozvíjet. Nabízíme prostředí rodinné firmy a skvělé kolegyně a kolegy, se kterými zažiješ hodně zábavy.

Pokud hledáš stabilní brigádu nebo i stabilní práci, tak ji u nás najdeš.


Mzda:1 600 - 2 000 Kč/Den
Počet míst:4
Vhodné i pro:MD, Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Lokalita:Hradec Králové
ID inzerátu: 4597686     Vloženo: 14.05.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí