Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA


Co děláme?

Dceřiná společnost jedné z největších německých personálních agentur s 25ti letou tradicí, Hofmann Personal, v Plzni známá po 17 let pod úspěšnou hlavičkou Wizard. Člen prezidia Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS), Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory (DTIHK), držitel certifikátu ISO 9001.

Proč pracovat u nás?

Krok směrem k novým pracovním příležitostem.

Hledáte dlouhodobou stabilní práci nebo se jen poohlížíte po krátkodobém přivýdělku? Neváhejte nás kontaktovat a my vám najdeme práci dle vašich přání! Díky dlouholetým zkušenostem a působení na pracovním trhu máme přehled o větších i menších zaměstnavatelích a dle vašich individuálních potřeb vám dokážeme nabídnout ty nejzajímavější volné pozice a takového zaměstnavatele, který bude odpovídat vašim představám i hodnotám. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a společně s ním hledáme to nejlepší možné řešení.

Individuální přístup

Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a postaráme se o vás s maximální péčí, protože věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na spokojenost a úspěch našich pracovníků.

Spravedlivé mzdové podmínky

Zaručíme vám stejné pracovní a mzdové podmínky, jako mají kmenoví zaměstnanci klienta na stejné pozici. Jedná se tedy nejen o stejnou mzdu, prémie či bonusy, ale také například o služby poskytované v oblasti stravování či délku dovolené. 

Široká síť kontaktů

Máme 11 poboček po celé České republice a širokou síť kontaktů na straně zaměstnavatelů. Nabízíme stovky pracovních pozic napříč všemi obory včetně kariérního poradenství.

Volné pozice - Hofmann Wizard s.r.o.

Kopřivnice

VZV Řidič/ka (A8902) i pro absolventy

Trutnov

Inženýr testování (A10022) i pro absolventy

Ústí nad Labem

Supervizor montáže - PRÁCE PO SVĚTE (A8992) i pro absolventy

Hofmann Wizard s.r.o.

Prešovská 201/4

Plzeň, 301 00

IČO: 25236016

http://www.hofmann-personal.cz

logo firmy: Hofmann Wizard s.r.o.
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí