Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

logo firmy: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Popis firmy

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Našim klientům poskytujeme individuální řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s lidskými zdroji. Máme prokazatelné dlouhodobé zkušenosti s vytvářením funkčních a prospěšných řešení vedoucích ke zrychlení procesů i ziskovosti našich zákazníků.

V České republice se naše společnost stará každý měsíc o více jak 3.500 zaměstnanců, které jsme pro naše zákazníky vyhledali a kteří u našich zákazníků pracují. Díky naší znalosti regionálních trhů a rozsáhlé síti 25 poboček v rámci České republiky jsme v roce 2013 pro našich více jak 800 klientů našli 12.000 zaměstnanců.

Adresa firmy

ADRESAHornokrčská 30
MĚSTOPraha 4
PSČ140 00
IČO25131419
WEBhttp://www.indexnoslus.cz/

Aktuální brigády

Břeclav

Třídění zásilek, 155 Kč/hod, mzda ihned

Olomouc

Inventura v obchodě s módním oblečením, 150 Kč/hod

Rousínov

Noční brigáda ve skladu zásilek, 155 Kč/h, mzda ihned

Zlín

Skvělá brigáda ve skladu, ranní směny, 155 Kč/h

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí