Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA


Více než 25 let na trhu

Nejsme call centrum. Jsme parta kolegů, kteří se zabývají zákaznickým servisem. Jde nám o spokojenost našich zákazníků a děláme pro to maximum už přes dvacet let. Lidský přístup a přátelská atmosféra je to, co nás vystihuje. Pokud nejste Superman nevadí, vše Vás rádi a od začátku naučíme. Na nic si nehrajeme a dáváme šanci i zdravotně znevýhodněným kolegům. A jsme na to hrdí!

Proč být s námi

  • Pracujeme v příjemném prostředí v kancelářích nebo na home office s fajn kolegy, kteří táhnou za jeden provaz.
  • Rozsáhly vzdělávací program - Na začátku projdete pečlivým zaškolením, kde Vás naučíme vše potřebné a pořád tu pro Vás budeme jako podpora.
  • Jsme světovým leaderem v oblasti zákaznické péče, máme za sebou silnou italskou matku, mnohaleté zkušenosti a působíme na několika trzích.
  • Vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. U nás není problém jakýkoliv zkrácený úvazek a dáváme prostor každému, ať už jste student, absolvent bez zkušeností, maminka na mateřské, osoba v důchodu nebo někdo se zdravotním omezením nebo znevýhodněním. 
  • Máme řadu všedních i nevšedních benefitů. Mezi těmi klasickými nabízíme možnost čerpání Multisport karty, Benefit karty, Možnost práce z domova, dotované stravenky a jiné. Mezi ty exkluzivní patří zvýhodněné tarify pro Vás a Vaše blízké, dětská skupina k dispozici pro Vaše děti v Brně, relax místnosti nebo masáže přímo na pracovišti, podnikové vzdělávání a v neposlední řadě mnoho slev od našich klientů. 
  • Dbáme také na osobní život, proto je u nás samozřejmostí 5 týdnů zasloužené dovolené.

 

                                               

 

Volné pozice - Comdata Czech a.s.

Comdata Czech a.s.

V Olšinách 2300/75

Praha, 100 00

IČO: 26418037

http://www.comdataczech.cz

logo firmy: Comdata Czech a.s.
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí