Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

*Mzdová(ý) účetní /personalistka(ta)

více o nabídce >>

Nástup ihned - po výběr. řízení;
Doba určitá;
Mzda 10.800 - 15.900 Kč dle praxe;

Požadujeme:
- znalost mzdové a personální problematiky
- znalost programu ALFASOFTWARE AVENSIO, GORDIC - výhodou
- uživatelská znalost PC, WORD, EXCEL
- aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou
- odpovědnost, loajalitu a schopnost pracovat v týmu i samostatně
- dobré komunikační schopnosti
- ochotu vzdělávat se
Náplň práce:
- zpracování mezd
- vedení mzdové a personální agendy (znalost Zákoníku práce)
- příprava mzdových podkladů a administrativa s tím spojená
- zástup programu EMA
Nabízíme: zkrácený úvazek - 20 hodin týdně, 9 platová třída, 5 týdnů dovolené,
Sick days, příspěvek na stravování, výhodný zaměstnanecký mobilní tarif.

Přihláška do výběr. řízení musí obsahovat: jméno a příjmení uchazeče, datum narození, telefon a e-mail (pro komunikaci v průběhu výběrového řízení), datum a podpis uchazeče. K přihlášce uchazeč připojí životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, včetně důvodů motivace k práci na danou pozici.
Místo, způsob a lhůta pro podání přihlášky: do 31.5.2024
Písemně: Sociální služby města Žďár nad Sáz., p.o. Okružní 67, 591 01 Žďár nad Sázavou
nebo
elektronicky: email:

První kontakt:
- telefonicky - Po - Pá: 07.00 - 15.00 hod.
- e-mailem -
- osobně
- na výběrovém řízení - předpoklad výběrového řízení 5.6.2024

Nástup:06.06.2024 -
Mzda:10 800 - 15 900 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Žďár nad Sázavou