Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

Product Manager (Engineering)

Do výrobního závodu úspěšné české firmy - leadera v oblasti mikrovstřikování plastů, přijmeme schopného a fajn kolegu.

Zabýváme se komplexním řešením forem na vstřikování plastů. Od konstrukčního návrhu, po dodávku kompletního nástroje nebo i finální výrobu požadovaných plastových výlisků.

Přidejte se k nám :)

Slovo majitele:

„Já říkám, buďme slušní. Sami k sobě, mezi sebou, k zákazníkům. Nedělejme ze sebe borce, kteří všechno vědí.“

„My přece něco umíme a posunujeme se, pracujeme na sobě. Na tomto principu můžeme firmu dále rozvíjet.“

Vaše náplň práce:

- definování dlouhodobé produktové strategie
- stanovení cílů a klíčových výkonnostních ukazatelů (KPIs)
- analýza trhu a konkurence a identifikace nových příležitostí
- zhodnocování výkonnosti produktu na základě analýzy dat
- rozhodování o vývoji nových produktů nebo vylepšení stávajících
- řízení produktových projektů od počáteční fáze, až po uvedení na trh
- sledování trendů v odvětví a zákaznických preferencí
- sbírání zpětné vazby od zákazníků a implementace vylepšení
- zajišťování koordinace a efektivní komunikace mezi odděleními a zahraničními dodavateli

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti s rozvojem produktového portfolia v oblasti strojírenství
- kreativitu, předvídavost
- komunikační a prezentační dovednosti

- HPP 1/1 úvazek a dlouhodobou spolupráci
- přátelské prostředí české firmy s lidským přístupem
- skvělý kolektiv
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na životní / důchodové pojištění
- příspěvek na obědy
- příspěvek na volnočasové aktivity ve Fitnest Polnička
- příspěvek na plavání / masáže
- příspěvek na dovolenou / vánoční prémie
- jazykové kurzy
- firemní společenské akce
- výhodné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- kávu na pracovišti, dle libosti

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Žďár nad Sázavou