Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

Supervizor výroby_Žďár nad Sázavou

Jste technicky zaměřený člověk a máte zkušenost s výrobou, popřípadě zkušenost v rámci automotive průmyslu? Jste kreativní, máte rád/a různorodost a rád/a se učíte novým věcem? Chtěl/a byste být součástí mezinárodní firmy? Pak se neváhejte ozvat!!! ????

Náplň práce:
• Vedení, hodnocení, motivace podřízených zaměstnanců
• Stanovení potřeby personálu, sestavení týdenního plánování směn, nábor a výběr podřízených zaměstnanců, dohled na zaškolení zaměstnanců
• Příprava a zabezpečení výroby v dané oblasti s ohledem na splnění očekávané kvality, produktivity, optimalizace výrobních postupů
• Spolupráce při sestavení ukazatelů produktivity a kvality a jiných ukazatelů
• Odpovědnost za dodržování BOZP, PO, pořádku a čistoty v určené oblasti, realizaci cílů a programů kvality a EMS v určených oblastech

• Středoškolské vzdělání
• Praxe na podobné pozici výhodou - automotive průmysl
• Uživatelská znalost MS Office
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Schopnost řešit problémy a účelně jednat
• Samostatnost, flexibilita, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost

• Směnný provoz
• Adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností
• 5 týdnů dovolené
• Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
• Moderní pracovní prostředí
• Závodní stravování, příspěvek na stravování od zaměstnavatele
• Firemní akce
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na ubytování
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na letní tábory dětí
• Možnost kariérního růstu až do manažerských pozic

Mzda:37 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Žďár nad Sázavou