Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

Quality Engineer - Žďár nad Sázavou

Jste technicky zaměřený člověk a máte zkušenost s kvalitou, popřípadě zkušenost v rámci automotive průmyslu? Jste kreativní, máte rád/a různorodost a rá/a se učíte novým věcem? Domluvíte se bez větších problémů anglicky a chtěl/a byste být součástí mezinárodní firmy? Pak se neváhejte ozvat!!!

Náplň práce
- Zastupování společnosti při jednání se zákazníky, klienty firmy
- Účast na nových projektech PPAP a VDA
- Kontrola výrobního procesu, spolupráce s týmem kvality na neustálém zlepšování procesu produkce
- Analýza vzniklých problémů v rámci kvality produktů, tvorba interních a stratifikovaných auditů
- Příprava patřičné dokumentace

- Minimálně SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
- Zkušenosti na obdobné pozici – automotive průmysl
- Znalost systémů řízení kvality, nástrojů kvality a metod řešení problémů
- AJ na středně pokročilé úrovni
- Orientace a schopnost číst v technických výkresech, analytické schopnosti

- Pružná pracovní doba
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
- Moderní pracovní prostředí
- Závodní stravování
- Stravenky/příspěvek na stravování ve výši 55 % v závodní kantýně
- Firemní akce
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Příspěvek na ubytování a na dopravu
- Příspěvek na regeneraci a odpočinek
- Příspěvek na letní tábory dětí
- Možnost osobního i kariérního růstu

Mzda:45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Žďár nad Sázavou