Pracovníci v sociálních službách - osobní asistenti u dětí/osob se zdravotním po

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

PP na dobu určitou s možností prodloužení, jedná se o práci po celém okrese Vsetín.

POŽADUJEME: vysokou míru sociálních kompetencí, empatii, asertivitu, flexibilitu, ochotu neést osobní odpovědnost - individuální práce v terénu, ale i být týmovým hráčem v kolektivu asistentů. Kurz pracovníka v sociálních službách nutný až po roce práce. Nutností řidičské oprávnění.
NÁPLŇ PRÁCE: pracovník vykonává osobní asistenci u dětí a mladších dosplěých ve věku do 40 let, přavažující cílová skupina jsou osoby s autismem a těžkým kombinovným postižením. Výkon práce je realizován v jedné směně s nepravidelným počátkem, práce i o víkendech.
NABÍZÍME: neustálé vzdělávání a osobní růst, práce v rodinné atmosféře.

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: v pracovní dny do 16 hodin.

pracoviště:Vsetín, Vsetín
Nástup:08.04.2024 -
Mzda:18 750 - 24 750 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:Auxilium o.p.s. (Úřad práce)
Lokalita:Vsetín