Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Vsetín >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Pracovník v sociálních službách - sociálně terapeutická dílna (ambulantní služba

více o nabídce >>

Možnost prodloužení pracovního poměru.
POŽADUJEME: Zkušenosti práce se dřevem, manuální zručnost, min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu), soulad s posláním NADĚJE, dobrou dovednost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, očkování proti hepatitis B (nebo ochotu se naočkovat), trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost. Schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení. Morální kredit a orientace na hodnoty, být schopni nadhledu a zvládnout občas zátěžovou situaci. Respektující přístup k lidem s postižením s orientací na přiměřenou podporu a integraci. Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
Pomáháme dospívajícím a dospělým lidem se zdravotním postižením udržovat a rozvíjet pracovní dovednosti. Usilujeme o možné uplatnění v placeném zaměstnání a jejich samostatnější fungování v životě. Sociálně terapeutická dílna je ambulantní sociální služba (na adrese Vsetín, Rokytnice 327), kde lidé s mentálním a kombinovaným postižením trénují pracovní dovednosti v těchto pracovních programech: výtvarník, hospodář, řemeslník a program celoživotního vzdělávání. Služba je k dispozici klientům ve všední dny od 7 do 14:30 hod.
Aktivity v dílně s klienty služby:
nakupujeme, vaříme, hospodaříme s financemi, uklízíme, pracujeme na zahradě, staráme se o zvířata, pracujeme se dřevem, renovujeme starý nábytek, čalouníme, učíme se pracovat s nářadím, učíme se nové výtvarné techniky, šijeme, tiskneme grafiku, dále se vzděláváme, hledáme brigádu/práci, připravujeme se na pracovní pohovor a placenou práci.
NABÍZÍME:
30 dní dovolené, odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, supervize

PRVNÍ KONTAKT:
Přihláška do výběrového řízení se zasílá nejpozději do 15. 4. 2024 na e-mail: a musí obsahovat:
1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků.
2) Písemné zpracování úvahy v rozsahu 1 strana A4 na téma: Co můžu předat týmu a službě (klientům), co očekávám od týmu (co je pro vás důležité).
Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení ÚVAHA. Do předmětu mailu zadat: "výběrové řízení PSS dílna Vsetín".
Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru a případně absolvují náhled do služby.

Kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem: , telefonicky v Po-Pá 9-14h: - J. Němcová
ov.t. 28.3.


Nástup:01.06.2024 -
Mzda:26 550 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Vsetín
ID inzerátu: 4565040     Vloženo: 16.03.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí