pracovník montáže

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce: Podle nastaveného postupu samostatně kompletovat nerezové gastro zařízení. Nabízíme: - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (pracovní doba 6.00 hod-14.30 hod) - Mzda včas na účtu 10.dne v měsíci - Dotované stravování - Příspěvek za odpracované roky - Kvalitní pracovní oděv a příspěvek na údržbu pracovních oděvů - Dobré a kvalitní zaškolení - Moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí - Kolegové v týmu, se kterými Vás bude bavit spolupracovat. Požadujeme: - Fyzickou zdatnost - Samostatnost - Práci s těžkými břemeny. Kontakt: e-mailem, telefonicky - všední dny 7:00 - 15:00 hod.

pracoviště:Veselí nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí
Nástup:15.09.2021 -
Mzda:26 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:RM GASTRO, s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Veselí nad Lužnicí