Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Vsetín >>

Klientský pracovník- Valašské Meziříčí

více o nabídce >>

Popis pozice:
* vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce * aktivní nabídka služeb smluvních partnerů (zejména produktů skupiny ČSOB) * prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů * příjem poštovních zásilek a poukázek
Co byste měl mít?
* SŠ vzdělání s maturitou * trestní bezúhonnost * výborné komunikační schopnosti, zkušenosti a praxi v oblasti prodejních dovedností, odolnost vůči stresu * spolehlivost a smysl pro detail * praxe s prodejem produktů a služeb výhodou * životopis podmínkou
Co Vám nabízíme?
* zajímavé finanční ohodnocení na základě plnění osobního plánu prodeje * rozvoj obchodních dovedností * pracovní smlouvu na dobu určitou do 30.6.2023 * pracovní dobu 40 hod. týdně * 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify, příspěvek na volnočasové aktivity (karta MultiSport za zvýhodněných podmínek) , zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké a další benefity * zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí * možnost karierního růstu
Poznámka:
Nástup 15.2.2023, nebo dle dohody
Kontakt:
Andrea Mánková Tel.:
Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete nám, prosím, svůj životopis kliknutím na tlačítko &quot;Odpovědět&quot;.
V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s.p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Valašské Meziříčí