Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Labem >>

SEŘIZOVAČ 12 hodin/ směna Ústí nad Labem

Jste manuálně zručný a opravy všeho druhu jsou Vaším koníčkem? Umíte rozebrat a složit stroj tak, aby Vám nezůstaly v ruce žádné “zbytečné” součástky? A poštelujete ho tak, aby z něj nepadaly zmetky?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
* seřizování linky dokončujícího zpracování tiskovin
* odstraňování závad
* pravidelná údržba stroje

* technické vzdělání
* manuálně zručný s technickým cítěním
* praxe seřizovače vítána
* schopnost vést tým
* spolehlivost, ochota učit se nové technologii, časová flexibilita
* ochotu pracovat na 12hod. směnách
* praxe na podobných zařízeních a komunikativnost vítány
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu

* nástup možný DLE DOMLUVY
* Hrubá mzda 26 600 až do výše 34.750,- Kč dle zkušeností a praxe
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 220Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12-hodin. směny - krátký/dlouhý týden)
* zázemí stabilní společnosti
* dovolená navíc
* příspěvek na volný čas
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání (místo výkonu Mezní 7, Severní Terasa)
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
* smlouva na dobu určitou (následně na dobu neurčitou)

Mzda:26 600 - 34 750 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Ústí nad Labem