Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Labem >>

NASTARTUJ SVOJI KARIÉRU V MND

více o nabídce >>

ROZHLÍŽÍŠ SE NA TRHU PRÁCE A NEVÍŠ KUDY KAM? ZKUS TO U NÁS!

JISTÁ PRÁCE V NEJISTÉ DOBĚ? Pojď pracovat pro stabilní českou energetickou společnost MND.

Na projektu MND máme na starosti zákaznickou linku 800 xxx xxx, kde přijímáme telefonní hovory všeho druhu. To znamená to, že budeš řešit potřeby, požadavky zákazníků MND a budeš pro ně hledat nejvhodnější řešení.

JE TI ENERGETIKA CIZÍ? Nevadí, vše Tě naučíme a řádně zaškolíme.

Náplň práce

- Tvým hlavním úkolem bude pomoc zákazníkům MND. Budeš s nimi po telefonu řešit jejich požadavky, jako například změny záloh, úpravy smluv atd.
- Na základě potřeb zákazníků jim budeš prodávat další služby či produkty, které jim usnadní život a ušetří čas a peníze.
- Vše budeš zaznamenávat do interních systémů.
- Vedoucí bude Tvojí podporou a pomůže Ti k dosažení těch nejlepších výsledků a růstu.

- Příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup.
- Znalost práce na počítači a schopnost rychlé orientace v novém prostředí.
- Časovou flexibilitu – pracuje se v osmihodinových směnách v dvousměnném provozu od 08:00 - 20:00 hod., víkend je 1x do měsíce, díky příplatkům si ale vyděláš ještě víc.
- Chuť se učit – není potřeba znalost produktu, na začátku projdeš školením, na kterém Tě naučíme vše důležité.
- Spolehlivost a samostatnost.
- Selský rozum.

- Smlouvu na hlavní pracovní poměr.
- Přátelskou a super atmosféru na pracovišti v moderní společnosti.
- Provoz Po-Ne 8:00 – 20:00, 8 hod směny, dopolední a odpolední, jen jeden víkendový pracovní den v měsíci.
- 5 týdnů dovolené.
- Soutěže a firemní akce.
- Profi zaškolení, podpora týmu.
- Stravenkový paušál.
- Máme taky velkou spoustu dalších benefitů: Multisport karty pro sportovce, volné vstupy do ZOO, slevy do KFC nebo Bageterie Boulevard, den volna navíc na svatbu či první školní den...

Nástup:26.06.2023 -
Mzda:24 500 - 37 000 Kč/měs.
Počet míst:6
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ústí nad Labem