Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Labem >>

Kutil nebo absolvent=budoucí zámečník-až 38.000 Kč/m. #3F2JO

Jste kutil, baví Vás práce se železem a rádi se vyučíte nové profesi? Hledáte dobrého zaměstnavatele a přátelské pracovní prostředí? Hledáme nové kolegy na pozici zámečníka a když se budete chtít učit, naši zkušení pracovníci Vám to umožní. Hledáme učenlivé lidi, kteří nemusí mít praxi v oboru, ale nejdůležitější je Váš zájem o nové vědomosti a zkušenosti.

Náplň práce:
- zámečnické práce
- opravy, údržba, svařování, broušení a podobně

- chuť naučit se profesi zámečníka
- šikovnost a zájem o další vzdělávání v oboru
- výhodou praxe - práce s železem, svařování, CO2, tvářecí a obráběcí stroje a podobně

- plat 30.000 bez zkušeností až 38.000 s praxí zámečníka
- velmi dobré pracovní prostředí
- náborový příspěvek 20 000,-Kč
- Vánoční odměny na dárky pro Vaše blízké
- 13. plat
- dovolená nad rámec zákona
- dotované závodní stravování
- firemní společenské akce
- firemní kurzy
- finanční odměny za loajalitu
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- přátelský kolektiv a práci

Mzda:30 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Ústí nad Labem