Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Revizní technik elektrických zařízení Uničov - vhodné pro absolventy!

Přijmeme pracovníka na pozici Revizní technik elektrických zařízení ve městě Uničov, ale také uchazeče s Vyhláškou 50/1978 § 6, který má zájem o rozšíření znalostí a dodělání kurzu na § 9 E2A. Kurz mu bude uhrazen a zajistíme praxi!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

• Vedení evidence strojů a zařízení, budov, hromosvodů podléhajícím periodickým kontrolám, revizím
• Zpracování ročních plánů dle doporučených, předepsaných period
• Vlastní provádění revizí, a to včetně zpráv (do 1000V, výbušné prostředí výjimečně, není podmínkou)
• Školení, přezkoušení Vedoucích zaměstnanců (§ 4 dle vyhl 50/78)
• Zkoušky elektrikářů, § 5-8 50/78
• Výpomoc u Revizí spotřebičů

Co nabízíme?

• nástupní mzdu 30.000 až 40.000 Kč - dle zkušeností a délky praxe
• stravenky
• 25 dní dovolené
• práci na HPP

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj CV.

Nástup začátkem dubna 2021.

Mzda:30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Uničov