Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kladno >>

Pracovník logistiky ve skladu knih a komiksů

Máte rád/a rozmanitou práci? Rád/a pracujete v pohodovém kolektivu?
Pokud ano, tak k nám chcete!

Jsme knižní distribuce zásobující český trh komiksy, sci-fi a fantasy. Sídlíme jen 30 minut vlakem z Prahy/Kladna a naším hlavním partnerem je nakladatelství CREW.
V současné době do našeho neformálního kolektivu hledáme pracovníka skladu a logistiky - člověka, co má zkušenosti ze skladu, něco umí, ale chce se dál rozvíjet a prostě ho to baví.

Co budete dělat?
Udržovat chod skladu ve správném rytmu!
- příjem zboží a zaskladňování do regálového systému
- pikování ze systémového vozíku
- evidence skladu
- komunikace s dodavateli

- zkušenosti s prací ve skladu (ale je i možnost zaškolení)
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- zkušenost s VZV (nebo ochota se s ním naučit)
- komunikativnost, zvídavost, pečlivost
- kupecké počty

- práci na plný úvazek ve firmě, která neustále roste a Vy můžete růst s ní
flexibilitu
- práci v pohodovém kolektivu a v nových skladových prostorech
- přítomnost ninja želvy Donatella na place :)
- odpovídající platové ohodnocení a odměny
- zaměstnanecké slevy na knihy

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Unhošť