Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Semily >>

Vedoucí skladu 220,- /hod - Turnov

Náplň práce: • Příjem skladových položek, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů. • Evidence a kontrola materiálu • Spolupráce při přípravě a vychystání dodávek položek pro expedici • Vedení a evidence, provádění inventur, včetně kontroly pohybu zásob a zpracování přehledů o zásobách. • Nákup zboží a služeb – vystavování objednávek, kontrola dodávek a kontrola vystavených faktur.

• minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou • práce s PC, MS Outlook, Excel, Word • práce se SAP výhodou, neznalé zaučíme • znalost AJ výhodou • flexibilita, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, organizační schopnosti • zkušenosti v řízení kolektivu lidí (2-5)

• práci pro stabilní a úspěšnou společnost • Základní mzdu 220,-/hod • možnosti záloh • 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem,

Mzda:220 - 250 Kč/hod.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Turnov