PRODAVAČ/KA v chovatelských potřebách FAJN ZOO

Máš menší šanci
Již více zájemců

Náplň Vaší práce:
o Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům
o Prodej sortimentu chovatelských potřeb
o Práce na pokladně
o Provozní činnosti na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
Jak si vás představujeme:
o Pozitivní vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství všech zvířat
o Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
o Ochotu aktivně oslovit zákazníka s cílem poradit a prodat
o Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
o Nadšení pro práci v obchodě a péči zvířata
o Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem
Nabízíme Vám:
o Slevu na veškerý náš sortiment
o Jistotu mzdy 20. den v měsíci
o Certifikační kurzy potřebné pro práci se zvířaty a prodej léčiv
o Možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké výhody): bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
Do životopisu nezapomeňte uvést zkušenosti se zvířaty.
Kontakt: e-mailem (Do předmětu uveďte: Kariéra Trmice)

pracoviště:Trmice, Trmice
Nástup:01.06.2024 -
Mzda:22 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:ZOO MIX PRAHA s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Trmice