Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

Hledáme šikovné Elektromechaniky - 2 směny a víkend volný!

více o nabídce >>

Hledáme šikovné Elektromechaniky/Údržbáře!
Máš praxi jako údržbář nebo Elektromechanik s Vyhl.50/78Sb. minimálně §6, ideálně §8?
Pak je tato práce přímo pro tebe!

Náplň práce:
- zodpovědnost za plánování údržby strojů (měsíční, půlroční, roční)
- zajištění bezpečného chodu strojů a přístrojů
- operativní řešení poruch a závad na strojích
- kontrola chodu všech elektrických a mechanických zařízení v provozu
- správa všech výrobních strojů, včetně preventivní údržby
- výměna opotřebovaného dílů a provozních částí stroje
- spolupráce s vedoucími a mistry úseku výroby, provozu a expedice
- zodpovědnost za správnou údržbu a správnost svěřeného zařízení
- podílí se na technické části přejímek nových technologií a zařízení

Co potřebujeme:
- výuční list nebo maturita ve strojním oboru
- praxe ve strojní údržbě výhodou
- platné osvědčení Vyhl.50/78Sb. minimálně §6, ideálně §8 výhodou
- technické myšlení a manuální zručnost
- základy PLC, zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
- zodpovědnost a samostatnost

Za to nabízíme:
- Nástup přímo do kmene společnosti
- snažíme se vyjít si vstříc nejen v pracovních, ale i v rodinných a osobních záležitostech
- práci pouze na ranní směny od po - pá
- kvartální odměny za docházku ve výši až 2 500,- Kč
- pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci, dobrá dostupnost také autobusem nebo autem
- 3 - 5 dnů dovolené navíc ročně po jednom odpracovaném roce
- příspěvek na podnikové stravování ve výši 50%
- příspěvek na penzijní připojištění od 100,- Kč do 500,- Kč měsíčně
- možnost se aktivně vzdělávat nejen v oboru, ale i v osobním růstu
- smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi?
Zašli nám svůj životopis a domluvíme se.

Mzda:28 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Třinec