Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

Prodejce náhradních dílů - řidič (Třinec)

více o nabídce >>

Jste komunikativní? Láká Vás oblast auto-moto?
Máte již předchozí zkušenosti s prodejem?
PAK JSTE TO PRÁVĚ VY, KOHO HLEDÁME ????

Co budete dělat?

věnovat se našim zákazníkům na prodejně LKQ CZ a poskytovat poradenství
částečné vyřizovat objednávky od našich volajících zákazníků
vyřizování reklamací
pečovat o to, aby naše prodejna &quot;pěkně vypadala&quot;

starost o zákazníky je pro Vás prvořadá a s nadšením se učíte novinkám
máte znalost a zájem o oblast auto – náhradní díly, autopříslušenství
máte příjemné vystupování, prodejní talent
vlastníte řidičský průkaz sk. B (kvůli záskoku za kolegy řidiče)
jste technicky zdatní a učenliví
máte uživatelskou znalost PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)

příjemné pracovní prostředí a skvělý, rodinný kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
hlavní pracovní poměr přímo pod zaměstnavatelem (po 1. roce možné prodloužit na dobu neurčitou)
příspěvek na stravování
motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda + měsíční prémie)
standartní 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
práce v jednosměnném provozu
nové pracovní oblečení každého ½ roku
Multisport karta
odměna za doporučení nového kolegy
zvýhodněné ceny a slevy na náš sortiment
slevy na cestování a kulturu

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Třinec