Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Přerov >>

Všeobecná sestra

více o nabídce >>

Náplň práce:
Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného
dohledu. Dále se všeobecná sestra ve spolupráci s lékařem podílí na preventivní, léčebné, diagnostické, rehabilitační, neodkladné, dispenzární a paliativní péči.

Požadujeme:
Odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost (výpis z Rejstříku trestů).

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Mgr. Jarmily Hrdiborské:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (pondělí až pátek 07,30 - 14,30hod.) na čísle kl. 53;
- osobně (pouze po předchozím telefonickém dohovoru) na adrese místa výkonu práce

Nástup:02.05.2024 -
Mzda:30 500 - 43 200 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Tovačov