Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Tábor >>

STROJNÍK/ OPERÁTOR VÝROBY

více o nabídce >>

Co bude vaším úkolem?

-při příchodu do práce si převezmete směnu od kolegy/ně

-budete obsluhovat výrobní a strojní zařízení, kontrolovat správný průběh výrobního procesu

-pohlídáte plnění výrobního plánu, kvalitu výroby a budete dodržovat technologické postupy

-vést evidenci o výrobě

-realizovat výrobní zakázky

-budete úzce spolupracovat s mistrem, kontrolou kvality, technologií a dalšími odděleními

-střediska: papírenské stroje, lakovací stroje a řezací stroje (na některých střediscích je ztížené pracovní prostředí= práce s chemickými látkami/ zátěž sluchu)

-některé pozice jsou vhodné bohužel jen pro muže (na středisku papírenských strojů): hygienické limity pro hmotnost ručně manipulovaného břemene při občasném zvedání a přenášení (u mužů je to při občasném zvedání a přenášení 50 kg, při častém zvedání a přenášení 30 kg)

- zkušenosti ve výrobě
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu a na dvanáctihodinových směnách (denní a noční)

-3 dny placeného povánočního volna na odpočinek a regeneraci,

-během letních měsíců 14 denní celozávodní dovolená,

-nadstandardní příplatky do mzdy dle pracoviště,

-měsíční a pololetní odměny navíc,

-po zkušební době přispějeme 600 Kč měsíčně na penzijní pojištění,

-Můj Up - benefitní karta pro zdraví/sport/kulturu/dovolenou ve výši 900 Kč za každé čtvrtletí,

-občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním (výběr až z 5ti jídel jen za 30 Kč včetně polévky) + firemní kantýna,

-před naší firmou se vždycky najde místo na zaparkování nebo se k nám pohodlně dostanete i MHD,

-závodní lékařská péče na pracovišti,

-vánoční/zdravotní balíčky a další...

Mzda:140 - 170 Kč/hod.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Tábor