ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Obchodní specialista

více o nabídce >>

Tradiční česká společnost, která se specializuje na výrobu papírových produktů hledá do svého týmu nového kolegu, který nám pomůže rozhýbat vody v německy mluvících zemích.

Nějaké klienty v této lokalitě již máme, nebude to tedy jen akvizici, ale budete pečovat o i stávající klientelu.

Pokud se chcete dozvědět více, čtěte dále!

Náplň práce:

Zodpovědnost za zahraniční obchod (Německo, Rakousko)

Tvorba a kalkulace cen, vyjednávání podmínek spolupráce

Přijímání obchodních zakázek a následná realizace

Každodenní komunikace v angličtině či němčině

Zkušenost na obdobné pozici (obchodní zástupce, obchodní referent apod.)

Angličtinu nebo Němčinu na komunikativní úrovni - každodenní komunikace s klienty

Ochotu cestovat (Německo, Rakousko)

Znalost SAP (výhodou)

ŘP sk. B

Dovolená navíc

Příspěvky na stravování

Příspěvek za docházku a odpracované roky

Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 8:30 - 13:30), HomeOffice

Poukázky na zdravotní péči

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Zadavatel:Kateřina Jiráčková
Lokalita:Svoboda nad Úpou
ID inzerátu: 3568887