Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Šumperk >>

VRCHNÍ ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE v hotelové restauraci

Hledáte práci v krásném prostředí Jeseníků? Máte zkušenosti s prací na place nebo za barem? Nezaleknete se práce v prosperujícím Wellness centru?

Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, tak hledáme právě Vás.
Jsme Wellness centrum Kolštejn, které se nachází v malebné vesničce Branná. Naším cílem je zlepšovat duševní pohodu lidí nejen v České republice tím, že vytváříme místo, kde běžné starosti nepatří a naši hosté si tedy mohou užívat relaxaci a pohodu v prostředí jesenických kopců.

Hledáme člověka do našeho týmu na pozici VRCHNÍHO ČÍŠNÍKA/ČÍŠNICE do hotelové restaurace.

Co Vás čeká?
- budete mít na starosti chod hotelové restaurace (obsluha hotelových hostů, turistů, inventury atd.)
- budete vést tým skládající se z pomocného číšníka a brigádníka
- práce na vícedenní turnusy

Co Vám můžeme nabídnout?
- Práce na plný úvazek v celoročním provozu ve stabilním hotelovém zařízení
- Zaručený základní plat a odměny dle tržeb
- Možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma
- Personální strava se symbolickým příspěvkem
- Nástup dle dohody

Pokud cítíte, že byste zapadli do našeho týmu, tak napište nebo volejte.

Mzda:19 000 - 23 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Šumperk