Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Dispečer/ka v logistice, až 35 000 Kč + bonusy!

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Šlapanicích u Brna, hledáme nového kolegu na pozici dispečer/ka dopravy.

Co vás čeká?
- organizace svozu a rozvozu zásilek v regionu Brno a okolí
- komunikace s externími dopravci, řidiči a zákazníky
- zpracovávání příslušné administrativy - práce na PC (MS Office, Excel, Outlook)
- efektivní koordinace vytížení vozidel, vyřizování objednávek
- kontrola činnosti řidičů, komunikace se zákazníky a kurýry

Pracovní doba:
- směnný provoz: ranní: 6:00-14:30, odpolední: 13:30-22:00

V případě zájmu o tuto pozici Vás poprosíme o zaslání životopisu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti
- pečlivost, spolehlivost, samostatný přístup k práci
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme:
- mzdu 33 000 - 35 000 Kč + osobní ohodnocení/prémie
- stravné 75 Kč/den
- multisportkarta
- práci v malém přátelském kolektivu vhodnou i pro učenlivé absolventy
- možnost nástupu pod přímého zaměstnavatele
- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Mzda:33 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Šlapanice