Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Bruntál >>

sociální pracovník

více o nabídce >>

Požadujeme
" kvalifikaci podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně VOŠ sociální zaměření)
" vstřícný přístup k uživatelům služby
" komunikativnost, empatii, kreativitu a schopnost pracovat samostatně i v týmu
" trestní bezúhonnost
" samostatnost, pracovitost, flexibilita
" uživatelská znalost práce na PC
" pozitivní postoj k etnickým menšinám
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řízení
" komunikační dovednosti

Náplň práce
" převážně terénní práce s cílovou skupinou rodiny s dětmi ve věku 0 - 18 let z mikroregionu Rýmařovsko
" práce s rodinami, které jsou v nepříznivé situaci ohrožující výchovu a vývoj dětí
" administrativa související s poskytovanými službami
" individuální plánování, jednání se zájemci o službu
" spolupráce s celým týmem na zkvalitňování služby a podpora pracovníků v sociálních službách
" práce v jednosměnném pracovním režimu
" podpora rodiny, doprovody, nácviky hospodaření, sestavování rodinného rozpočtu, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti
Nabízíme
" práci na plný pracovní úvazek · 37,5 hodin týdně
" práce na dobu určitou (zástup za MD a RD)
" zaměstnanecké benefity
" zázemí stabilní organizace
" možnost růstu a osobního rozvoje
" smysluplnou a kreativní práci
" hrubá mzda: 31.000,- + zvláštní příplatek 1.000,- + osobní ohodnocení 200,- až 5.500,- (po zkušební době)
" nástup ihned , …
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis společně s motivačním dopisem paní Sasynové nejpozději do 23. 05. 2024. Vybraní zájemci budou na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů pozváni k výběrovému řízení. V případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte prosím vedoucího služby pana Bc. Jana Šperla, na čísle.

Nástup:15.06.2024 -
Mzda:32 000 - 37 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Rýmařov