Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Senior inženýr/Senior engineer

Společnost, která se pohybuje především v automobilovém průmyslu a je předním výrobcem a dodavatelem vnitřního vybavení pro automobily značky Škoda, hledá do svého závodu nového kolegu! Máte zkušenosti na obdobné pozici v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Chtěli byste se stát součástí moderního prostředí závodu? Máte zkušenosti s vedením ve výrobě? Přečtěte si podrobně informace o pozici a pokud budete mít pocit, že je tato pozice určená přímo pro Vás, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:

- Řídí a podporuje Produktového, Procesního inženýra a PLC specialistu
- Hodnotí stav a funkci procesů a aparátů stávající výrobní technologie
- Analyzuje pracovní cykly, optimalizuje výrobu a materiálové toky
- Technolog stanovuje technologické postupy a jejich změny
- Stanovuje způsob výroby, případně i použití výrobních nebo provozních - zařízení, strojů, nástrojů pro samotnou výrobu
- Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje
dostatečnou dokumentaci
- Podílí se na zavádění nových technologií (Roboti, Kolaborativní ramena, lineární - posuny, EOL, 3D kamery, senzory, výrobní linky,…
- Implementace procesních změn (MES, SAP).
- Continuous improvement, optimalizace, Lean managment, VSM, Push and Pull
- Podílení se analýzách problému (A3)
- Podílení se analýzách šrotů a repasí (PDCA)
- Návrhy a realizace pro zlepšení produktivity
- Úzká spolupráci s ostatními odděleními (Kvalita, výroba, IT, Logistika, Sales)

- SŠ/VŠ technického směru
- 3 – 5 let praxe v oboru
- Praxi na vedoucí pozici ve výrobě
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- Znalost práce na MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenosti na pozicích PLC specialisty, produktového nebo procesního inženýra
- Vedení týmu na obdobných pozicích

- Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr
- Možnost home office (2 dny/měsíc)
- Odpovídající mzdové ohodnocení 4
- 13. plat podle hospodářských výsledků
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- Možnost profesního růstu a vzdělávání
- Příspěvky na dětské rekreace
- Příspěvek na obědy, dotované nápoje
- Poukázky Flexi Pass
- Odměny za životní a pracovní výročí
- Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro
rodinu)
- Zaměstnanecké akcie

Mzda:50 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Rychnov nad Kněžnou