Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Procesní inženýr/Process Engineer

Společnost, která se pohybuje především v automobilovém průmyslu a je předním výrobcem a dodavatelem vnitřního vybavení pro automobily značky Škoda, hledá do svého závodu nového kolegu! Máte zkušenosti na obdobné pozici v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Chtěli byste se stát součástí moderního prostředí závodu? Jestli Vaše odpověď zní ano, přihlaste se nám.

Náplň práce

- Spolupráce při zavádění nových výrobků a výrobních procesů
- Analýza a optimalizace procesů výroby
- Komunikace s dodavateli
- Zavádění nových technologií v prostředí závodu
- Sestavování reportů a statistik
- Implementace automatizace
- Hodnocení stavu a funkci stávajících procesů
- Navrhuje inovace nevyhovujících nebo zastaralých výrobních úseků
- Optimalizuje výrobu a materiálové toky
- Stanovuje technologické postupy a jejich menšiny
- Vede technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem vede
patřičnou dokumentaci

- SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru výhodou
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- Znalost MS Office
- Zkušenosti v automotive, v oblasti technologie a výroby
- Iniciativu, vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
- Flexibilita, stresová odolnost
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost SAP - výhodou
- Zkušenosti s Automotive/JIS - výhodou
- Znalost SIEMENS, PLC, PoKaYoke, Cognex kamery a jiné - výhodou
- Znalost robotů – programování, správa - výhodou
- EOLT - výhodou
- MES - výhodou

- Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr
- Možnost home office (2 dny/měsíc)
- Odpovídající mzdové ohodnocení 4
- 13. plat podle hospodářských výsledků
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- Možnost profesního růstu a vzdělávání
- Příspěvky na dětské rekreace
- Příspěvek na obědy, dotované nápoje
- Poukázky Flexi Pass
- Odměny za životní a pracovní výročí
- Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro
rodinu)
- Zaměstnanecké akcie

Mzda:40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Rychnov nad Kněžnou