Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Děčín >>

Probační úředník - středisko Rumburk

více o nabídce >>

[] Místo výkonu práce:
Náměstí Lužické č.p. 387/2, Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Stručná náplň práce:
vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Požadované vzdělání:
ukončené magisterské studium humanitního směru

Požadované znalosti a dovednosti:
vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.

Výhodou:
orientace v sociální a trestně - právní oblasti, praxe v příbuzném oboru

Nabízíme:
zázemí stabilní organizace, platová třída 11. (od 25 280 do 37 170 Kč dle započitatelné praxe), po zapracování 12. platová třída (základní plat od 27 250 – 40 120 dle započitatelné praxe) dle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.), rizikový příplatek, osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.

Další informace:
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 13.5.2024 na e-mail: nebo na adresu: Probační a mediační služba, Lázeňská 1268/12, 405 01 Děčín, k rukám Mgr. Moniky Peřichové. Výběrové řízení se uskuteční dne 16.5. 2024 ve středisku Rumburk, vybraní uchazeči budou individuálně pozváni.

Nástup:
Červen 2024, nebo dle dohody.

Kontakt:
Probační a mediační služba
Mgr. Monika Peřichová

Nástup:01.06.2024 -
Mzda:25 280 - 37 710 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Rumburk