PRODEJCE MOBILNÍCH DOMŮ

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Nástup možný ihned.
O nás: Jsme jeden z největších prodejců nových i použitých mobilních domů v České republice a na Slovensku. Hledáme šikovného človíčka, který se rád učí novým věcem a nebojí se komunikovat s lidmi. Zakládáme si na férovém a slušném jednání a také přátelském kolektivu.
Náplň práce:
Hlavní náplní práce nabízené pozice je prodej mobilních domů a jejich údržba, komunikace s potencionálními klienty, péče o potencionální klienty, drobná administrativa a výpomoc v místě pracoviště na place. Jedná se o práci na zkrácený úvazek (HPP) 30h/týdně - pružné pracovní doby/nerovnoměrně rozvržená prac. doba. Pracovní doba bude rozvržena mezi dny od úterý do soboty. Zkušební doba je dvouměsíční, HPP na dobu určitou, poté možnost prodloužení smlouvy.
Co od Vás očekáváme:
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Komunikační dovednosti, pozitivní přístup
- Ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování
- Řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič
- Vše potřebné Vás naučíme, zaškolíme :)
Co Vám můžeme nabídnout:
- Zaškolení a práci v přátelském kolektivu
- Pružnou pracovní dobu 30h/týdně - HPP
- 20 dní dovolené
- Motivující odměny
- Pracovní zařízení (telefon, notebook)
- Možnost rozvoje v oblasti prodeje a komunikace

První kontakt: e-mailem telefonicky:PO-PÁ 10 - 13h) - D. Dorotík.

pracoviště:Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm
Nástup:01.06.2024 -
Mzda:20 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Firma:MARVEL-INTERNATIONAL spol. s r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Rožnov pod Radhoštěm