Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha-východ >>

Práce ve skladu - 1 směna, nástup ihned

Do skladu v Jažlovicích hledáme zaměstnance, který bude kontrolovat kvalitu zboží na skladě. Pokud máte alespoň malou zkušenost se skladem, určitě nám pošlete Váš životopis! Nástup je možný ihned.

Co Vám nabídneme?

- Jednosměnný provoz od 8:00 do 16:30.
- Základní mzdu 30 000 Kč + bonusy až 5000 Kč.
- Doprava zajištěná zdarma z Říčan a Roztyl.
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí.

Co bude náplň Vaší práce?

- Kontrola kvality zboží na příjmu (kontrola stavu výrobků, etiket, šarží..)
- Kontrola objednávek (kontrola správného počtu výrobků v kartonu, stavu výrobků, umístění v boxech..)
- Kontrola kvality skladovaného zboží (kontrola stavu výrobků v pickingu)
- Případná výpomoc v ostatních odděleních skladu (labelling, picking, příjem)

Co požadujeme?

- Alespoň malá zkušenost ze skladu výhodou.
- Zdravotní způsobilost, zručnost a organizovanost.
- Základní znalost práce s PC excel - na skladě budete pracovat s tabulkami.
- Český jazyk na komunikativní úrovni.

Těšíme se na Vaše životopisy!

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Říčany