Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha-východ >>

Skladník u Prahy - svozy z Opatova v Praze zdarma

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu pracovníky na pozice: picker, pomocný skladník, řidič VZV, řidič retraku.

Místo pracoviště: Strančice (Praha – východ, v blízkosti Říčany, Benešov)

Pracovní náplň
- vychystávání objednávek
- práce na vysokozdvižném vozíku (v případě zkušenosti, jinak pomocné práce ve skladu, pickování)
- dvousměnný provoz (6:30 – 15:00 + 14:00 – 22:30)

- zkušenosti ve skladu
- spolehlivost a flexibilita

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání buď na HPP, nebo dohodu
- zajímavé platové ohodnocení, základní mzda 20 000 - 26 000 Kč
- půlroční prémie dle pozice až 12 000 Kč
- dovolená 20 dní + 5 dní bonusové volno
- stravenky 80 Kč
- volné víkendy, žádné noční směny
- ZDARMA svozová doprava z Metra OPATOV a zpět
- možnost práce i formou brigády na dohodu
- postupné navyšování mzdy dle zkušeností

Mzda:22 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Říčany