Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Příbram >>

Hlavní účetní

více o nabídce >>

Ve firmě Kámen Hudčice, s.r.o. hledáme hlavní účetní.

Náplň práce:
- vedení kompletní ekonomické a účetní agendy
- zpracování mezd pro cca 20 zaměstnanců
- příprava pracovních smluv, přihlašování a odhlašování zaměstnanců
-příprava dokumentů a jednání s bankami, úřady, pojišťovnami a OSSZ
- sestavování a podávání daňových přiznání
- aktivní sledování peněžního toku, pohledávek, řešení běžných i problematických účetních případů
- vedení pokladny a fakturace
- hlášení pracovních úrazů
- spolupráce s obchodním oddělením a výrobou

- praxe v oblasti, účetnictví, znalost firemních daní a mzdové problematiky výhodou, ne však podmínkou
- SŠ nebo VŠ nejlépe ekonomického směru
- zodpovědnost, pečlivost, loajalita
- komunikativnost, schopnost samostatně řešit a vyřešit problém, proaktivní přístup
- dobrou znalost práce na PC (MS office, excel, znalost účetního programu účetního Byznys výhodou)
- hledáme &quot;týmového hráče&quot;

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci
- podporu v osobním rozvoji
- přátelský pracovní kolektiv
- možnost podílet se na rozvoji společnosti
- pružnou pracovní dobu
- nástupní měsíční mzdu 29.000 - 33.000,- Kč v závislosti na Vašich zkušenostech
- benefity ve formě příspěvku na stravování, služebního telefonu s neomezeným tarifem a služebního vozidla
- možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny

Mzda:29 000 - 33 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Příbram