Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Přerov >>

PPC specialista / specialistka, administrátor / ka e-shopu

Rosteme a posilujeme tým! Jsme velká specializovaná prodejna elektrokol a autorizované servisní centrum světoznámých značek. Elektrokola nás baví 10 let a právě k sobě do týmu hledáme PPC specialistu.

Jsi samostatný a pečlivý nadšenec s analytickým myšlením, kterého zaujal trend elektrokol? Chceš zajímavou a různorodou práci v super kolektivu, která tě bude bavit a do které budeš rád každé ráno vstávat? Pak hledáme nejspíš právě tebe!

Náplň práce:
• tvorba a správa PPC kampaní pro e-shop
• správa feedu
• vytváření kampaní ve vyhledávačích a na sociálních sítích
• efektivní využití přidělených budgetů
• analýza zjištěných výsledků v Google Analytics
• optimalizace kampaní a reporting
• administrace e-shopu – přidávání a aktualizování produktů, popisků, fotografií
• psaní článků
• tvorba základních grafických bannerů
• tvorba a úprava interních dokumentů
• mailing – komunikace se zákazníky (ojediněle i v anglickém jazyce)

• Základní nebo ideálně pokročilé znalosti a zkušenosti s tvorbou PPC kampaní a vyhodnocováním v Google Analytics.
• Požadujeme základní zkušenosti s administrací e-shopu, psaním textů a článků.
• Pokud tě baví grafika a umíš vytvořit základní grafické bannery, tak je to super!
• Občas po tobě budeme požadovat napsat mail (třeba i v angličtině) zákazníkovi nebo obchodním partnerům, pokud ani s tímhle nemáš problém, pošli nám své CV.

• přátelskou atmosféru v rodinné firmě se skvělou partou kolegů
• příjemné zázemí
• práci v perspektivním oboru s exkluzivními elektrokoly, na které je radost pohledět
• možnost realizovat vlastní nápady
• parádní pracovní benefity (pro zajímavost třeba služební elektrokolo)
• 20 dní pracovního volna
• zajímavé finanční ohodnocení, jistotu pravidelné mzdy

Mzda:20 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ
vzdělání:Základní

Lokalita:Přerov