Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Recepční/Office Assistant, Praha 4, nástup možný od června

Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční investiční společnost se zacílením na komerční nemovitosti, jež je vlastníkem největších nákupních center v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Recepční/ Office Assistant

Pracoviště: Praha 4 s výbornou dopravní dostupností, hned u metra C

Nástup: 1.6.2024, případně dle domluvy

Náplň práce

Administrativní a technická podpora Management týmu
Uvádění návštěv, přijímání hovorů
Komunikace s nájemci (e-mailová, aplikace Connect, telefonická)
Komunikace se servisními organizacemi budovy a nájemci obchodního centra
Vyřizování pošty, kurýr
Vystavování dárkových karet
Pojištění nájemních jednotek
Systém generálního klíče budovy (přístupy)
Placený režim parkování pro firemní zákazníky
Kontrola příslušné části rozpočtu, objednávky, fakturace
Evidence smluv a dalších dokumentů do interního systému
Úzká spolupráce napříč ostatními odděleními

Úspěšně ukončené VŠ vzdělání
Předchozí prokazatelné zkušenosti na obdobné administrativní pozici – velkou výhodou
Anglický jazyk na komunikativní ústní i písemné úrovni B2 – C1
Práce s PC, MS Office
Samostatnost, flexibilitu, organizační schopnosti, zájem učit se nové věci
pracovní doba: pondělí - pátek - 8:30 - 17:00 hod.

Zázemí stabilní zahraniční společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení - na základě předchozích zkušeností
Bohatý benefitní balíček
Stravenkový paušál v hodnotě 160 Kč/den - od začátku pracovního poměru
FLEXIPASSY v hodnotě 850 Kč/měsíc – od začátku pracovního poměru
Proplacení ročního kuponu MHD
Proplácení prvních třech dnů nemoci
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
25 dnů dovolené
Parkování pro zaměstnance na soukromém parkovišti
Denní využití angličtiny
Skvělé dopravní spojení na pracoviště
Nástup na pozici od 1.6.2024, případně dle domluvy

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, prosím zašlete Váš aktuální životopis nejlépe s průvodním dopisem a informací od kdy můžete nastoupit do nového pracovního poměru. Děkujeme.

Nástup:01.06.2024 -
Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Praha