Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

PROVOZNÍ MANAŽER/KA PRO RETAIL

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Lokalita: Praha a Středočeský kraj
Mzda: od 35 000Kč/měs. + odměny

Náplň práce:
• Odpovídá za plnění cílů vykonávané služby na objektu zákazníka
• Provozně, personálně a odborně řídí podřízené zaměstnance na pozici strážný a úklidu
• Odpovídá za ekonomickou stabilitu a ziskovost zakázky
• Udržuje obchodní kontakty a pečuje o zákazníky
• Uzavírá standardizované pracovní smlouvy
• Zpracovává mzdy a podklady pro fakturaci
• Organizuje školení podřízených zaměstnanců na pozici strážný
• Organizuje pravidelné lékařské prohlídky pro podřízené zaměstnance
• Provádí personální pohovory se zájemci o zaměstnání
• Zajišťuje komplexní personální dokumentaci

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• SŠ vzdělání
• Znalost práce na PC (MS Office 365)
• Zkušenosti výhodou - vedení týmu, poskytování služeb v segmentu fyzické bezpečnosti, evidence zakázek, evidence zákazníků, vedení řádné evidence pracovní doby, dovolené, zpracování podkladů pro mzdy
• AJ a NJ výhodou

• Práce ve stabilní společnosti
• Přátelský kolektiv
• Pravidelně vyplácená měsíční mzda + kvartální odměny
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Možnost kariérního růstu
• NTB, telefon, služební vůz
• Flexibilní pracovní doba, možnost rozvržení pracovní doby

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha