MISTR SERVISU - Chýně

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje...

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce:

Organizace, řízení a zajišťování činnosti spojené s rozvojem servisu a prodejem ND
Zajišťování včasných, spolehlivých a efektivních služeb
Zajišťování tvorby rozpočtu svěřeného úseku a plnění plánu hospodářských výsledků
Pravidelné měsíční vyhodnocování vytíženosti mechaniků a prodeje ND
Získávání nových zákazníků a udržení stávajících
Organizace a řízení práce podřízených, podílení se na jejich hodnocení, náboru, zaškolení a profesním rozvoji
Zodpovědnost za dodržování předpisů ISO, BOZP, PO
Zodpovědnost za prosazování a zlepšení systému jakosti (QMS)

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
Znalost práce v ERP systému, výhodou je zkušenost s Microsoft Dynamics NAV/Microsoft Dynamics 365
Praktickou znalost podnikových procesů
Analytické myšlení, důraz na optimalizaci procesů
Spolehlivost, pečlivost
Kreativitu, komunikativnost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly
Řidičský průkaz sk. B (cestování po pobočkách cca 5x měsíčně)
Pokročilá znalost MS Office (Excel/Visio/PowerPoint)

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.
Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.
Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.
Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.
Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).
Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

pracoviště:Hlavní 182, Chýně
Nástup:Dle domluvy
Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Zadavatel:Tereza Rosenbaum
Lokalita:Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt