Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Operátor ve výrobě léčiv / mzda od 33 000 Kč / bonusy!

Máme pro vás jedinečnou příležitost stát se součástí našeho týmu výrobního závodu, který se zaměřuje na výrobu léčiv. Hledáme šikovné operátory se zkušenostmi, kteří budou pracovat přímo pod kmenem společnosti.

Pracovní náplň:
- výroba sterilních tekutých lékových forem
- část směny je v prostoru se stupněm čistoty B – (použití povinných ochranných pomůcek)
- obsluha výrobní linky a dohled nad správným výrobním procesem
- dohlížení na dodržování hygienických postupů v rámci farmaceutických norem (do - výroby se nesmí chodit s make-upem, umělými řasami apod.)

- ochota pracovat v čistých prostorech (tedy za použití definovaného čistého oblečení)
-český jazyk slovem i písmem
- minimálně středoškolské vzdělání
- zkušenost z chemického, farmaceutického nebo potravinářského oboru
- ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

- základní mzda 33 000 Kč
- příplatky dle zákoníku práce
-po zkušební době výběr z široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
- 1 týden dovolené navíc
- zkrácená pracovní doba 7,5 hod/denně
- 5 dní sick days nad rámec dovolené
- příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč
- odměna za doporučení nového zaměstnance až 30 000 Kč
- pro mimopražské a mimo středočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
- práce v čistém prostředí
- další finanční příspěvky a benefity pro rodiny: Příspěvek k narození dítěte, - - ------ finanční příspěvek na předškolní zařízení, organizace dětských - táborů, odměna za významné pracovní výročí
- organizované sportovní aktivity

V případě Vašeho zájmu o tuto práci mi neváhejte zaslat Váš životopis odpovědí na tento inzerát a já Vás budu následně kontaktovat.

Mzda:33 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha