Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Hlavní účetní celého holdingu až 50 000Kč + benefity

více o nabídce >>

O nás

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Naše široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot.
Na trhu logistiky jsme významným lídrem a naše renomé nás řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti.
Naše historie sahá až do roku 1990, kdy jsme začínali jako malá rodinná firmy. I Přes naši neustálou expanzi si stále udržujeme atmosféru rodinného podnikání, což je pro nás klíčové.
Náš růst je podpořen strategií akvizic, díky kterým získáváme nové společnosti do naší skupiny. Průměrně přidáváme 1 až 2 nové subjekty každý rok, což nám umožňuje rozšiřovat naši působnost a nabízet ještě lepší služby.
Za posledních 5 let jsme hlavně formou akvizic dokázali zdvojnásobit náš obrat na více než 2 mld. Kč
Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní celého holdingu do Chýně.

Co Vás čeká:

Jste schopni efektivně vést, inspirativně motivovat, předávat zkušenosti a přinést do stávajícího kolektivu změny odvážného jednotlivce s vůdčími schopnostmi?
Máte pevné zázemí v řízení finančních záznamů a dat?
Dokážete s jistotou navigovat v korporátních výkazech?
Umíte vycházet s lidmi a nemáte strach z komunikace?
Chápete, že zdanění hraje klíčovou roli v celkovém rázu podnikání?
Přesnost, spolehlivost, akcent na detaily a schopnost analytického uvažování jsou pro Vás samozřejmostí?
Jste připraveni na spolupráci na nových projektech a akvizicích?

Co od vás očekáváme:

Hledáme odvážného jednotlivce, jehož touha po neustálém profesním růstu je doprovázena hledáním stability v kariéře.
Potřebujeme zkušeného profesionála s minimálně 3letou praxí, který nám poskytne oporu na naší společné cestě.
Zastřešení měsíčních a ročních účetních závěrek všech společností v holdingu, zpracování daňových přiznání, auditu, konsolidované závěrky, DPPO, DPH, DzNEM a silniční daně.
Stanete se vůdcem týmu 20 talentovaných kolegů zahrnujících finanční účtárnu, fakturační tým a tým zodpovědný za vyúčtování pracovních cest řidičů našeho rozsáhlého podniku.
Budete mít kontrolu nad finančním výkaznictvím a statistickými výkazy zajišťujícími soulad s platnými zákony a interními kontrolami.
Budete spolupracovat s finančním manažerem a navážete efektivní komunikaci s externími subjekty, mezi něž patří daňoví poradci, auditoři a finanční úřady.
Budete mít zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci.
Bez schopnosti pracovat v týmu se neobejdete, ale čeká Vás i samostatná práce.
Schopnost pracovat s Microsoft Excel na dobré úrovni.
Znalost účetního systému Microsoft Dynamics NAV výhodou nikoliv podmínkou.

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.
Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.
Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.
Je čas myslet na flexibilitu – u nás můžete částečně ovlivnit svou pracovní dobu, a dokonce částečně pracovat z pohodlí domova.
Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.
Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).
Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

Mzda:45 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha