Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

ZÁSTUPCE SPRÁVCE AREÁLU

O.K. TRANS Property, s.r.o., jež je součástí O.K.Trans Holding, nabízí práci pro šikovného a spolehlivého Zástupce správce areálu.

Co vás čeká:

Spolupodílení se na řízení projektů ve svěřené oblasti
Zodpovědnost za procesy dotýkající se správy budov
Aktivně se podílet na procesu oprav, údržby a ostatního servisu, revizí a investic do rozvoje areálu
Vedení agendy metrologie
Vedení agendy energií
Komunikace s klienty i s dodavateli
Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
Elektromontážní práce v oblasti kabelových rozvodů nízkého napětí
Odpovědnost za vedení zákaznické agendy
Vedení agendy – ubytovna (el. UBIPORT)
Koordinace probíhajících oprav

Co od Vás očekáváme:

Vzdělání v technickém oboru výhodou
Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let
Elektrotechnické oprávnění dle Zákonu 250/2021 a vyšší (nově dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb.,): Elektrotechnik je osoba s odbornou kvalifikací, podle které po zaškolení složila zkoušku z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice ve stanoveném rozsahu. Elektrotechnik vykonává činnosti na elektrických zařízeních a v jejich blízkosti samostatně s výjimkou zvláštních případů vycházejících z hodnocení rizik. Pro pracovníky bez elektrotechnické praxe je podmínkou dohled pracovníka znalého s praxí min. 2 roky po dobu jednoho roku
Manuální zručnost
Zkušenosti s údržbou budov, technické myšlení
Samostatnost, profesionalitu a pečlivost
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.
Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.
Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.
Je čas myslet na flexibilitu – u nás můžete částečně ovlivnit svou pracovní dobu.
Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.
Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).
Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha