Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

VRÁTNÝ/VRÁTNÁ - PP - úvazek 38,75 hod/T - nástupní plat 20.100,- Kč /972/

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá zaměstnance/zaměstnankyni na pozici:

VRÁTNÝ/VRÁTNÁ (pracovní smlouva - úvazek 38,75 hod/T - nástupní plat 20.100,- Kč)

Pracovní náplň:
• Poskytování informací studentům a návštěvám, výdej klíčů
• Administrace vstupů a vjezdů, bezpečnostní obchůzky objektů

Kontakt:
V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu a do pole „předmět“ prosím uveďte Vrátný/á a preferovaný typ úvazku (DPČ - brigáda nebo pracovní smlouva).

Přihlášením se do výběrového řízení zároveň dáváte souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR

Zveřejněno 23. 2. 2024

Požadujeme:
• Min. vyučení
• Zdravotní způsobilost
• Základní znalost práce na PC
• Ochotu pracovat ve směnném 12 h provozu (2 dny práce, 2 dny volna)
• Spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování

Nabízíme:
• Dovolená 6 týdnů (u pracovní smlouvy)
• Příspěvky na stravování, penzijní připojištění (po roce), možnost parkování, Multisport
• Příjemné pracoviště na Praze 6, v blízkosti metra Dejvická
• Stabilní zaměstnání, smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi, OZP, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha