Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Pekař/Pekařka se zkušenostmi

Máte vášeň pro vytváření kvalitního pečiva a chuťových zážitků? Máte zájem se připojit k týmu zkušených pekařů/pekařek a kuchařů/kuchařek? Máte za sebou několik let zkušeností? Pak jste tím, koho hledáme.

Pro známého klienta s vášní pro gastronomii hledáme talentovaného pekaře či talentovanou pekařku se zkušenostmi, kteří se připojí k našemu týmu v naší moderní francouzské brasserii.

Co Vás čeká?

- pekařské činnosti s možností profesního postupu
- příprava a pečení špičkového pečiva, včetně croissantů, baget a bezlepkového
pečiva
- práce s kvalitními zahraničními i lokálními surovinami
- zajištění vysoké kvality výrobků a dodržování standardů
- hlavní pracovní poměr s krátkým dlouhým týdnem, 12 hodinové směny

- zkušenosti v oboru nebo vyučení
- spolehlivost a komunikativnost
- flexibilita ohledně pracovních směn a přizpůsobení se potřebám podniku
- komunikativnost a příjemné vystupování
- profesionální přístup k práci a věrnost společnosti
- cizí jazyk (anglický/francouzský) výhodou

- motivující platové ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč dle zkušeností
- stabilní zaměstnání v renomované společnosti
- řadu zajímavých benefitů
- příspěvek na stravování
- firemní oblečení
- příspěvek na penzijní připojištění
- nadstandardní zdravotnické služby

Mzda:40 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha