Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Technologický pětibojař (vhodné i pro absolventy)

Rádi bychom Tě do našeho týmu přijali na nestandardní pozici technologického pětibojaře, který má přehled o základních technických disciplínách, přičemž ho baví ho a nebojí se různorodé nestereotypní práce na zajímavých projektech v oblasti energetiky.

Jsme technicko-inženýrská firma, která se zabývá efektivním využíváním přírodních zdrojů. Našimi zákazníky jsou průmyslové firmy, banky, obchodní řetězce i obce a města, kterým pomáháme s šetrným využíváním energií a vody. Dlouhodobě taktéž vyvíjíme on-line aplikaci Enectiva, kterou využívají zákaznici z několika evropských zemí pro energetický management svých budov. Našim cílem je nadále posouvat obor energetického managementu a za pomoci moderních technologií zvyšovat energetickou efektivitu našich klientů.

Pokud se v základu orientuješ alespoň ve 3 z níže uvedených kategorií, tak hledáme právě Tebe!
- HW & SW
- Elektrotechnice
- Sítě
- Webové technologie a služby
- Databáze

Asi je zřejmé, že nehledáme specialistu s hlubokou znalostí (i když je to samozřejmě výhodou, pokud ji máš) na žádný z těchto oborů, spíše univerzála, který má základní dovednosti a přehled v různých oblastech. Pokud si tedy rozumíš alespoň se 3 z 5 kategorií výše, tak se nám neváhej ozvat, jelikož jsme ochotni Tě zbytek doučit a naše zkušenosti a know-how Ti předat.

A co u nás přesně budeš dělat? Tvoje náplň práce bude vypadat následovně:
- Jsi prostředník mezi klientem a našim vývojem, tzn. přebíráš nové podněty a reportuješ je do vývoje.
- Pomáháš organizovat instalace nových projektů, sepisuješ manuály a postupy pro naše externí kolegy.
- Jsi součástí naší technické podpory v případě dotazů ze strany klientů.
- Integruješ ve spolupráci s vývojem nový HW do naší platformy.
- Inovuješ již zavedené postupy naší práce či obecně naši platformu Enectiva.

Pozice je vhodná i pro absolventy případně i pro uchazeče, kteří mají např. před ukončením vzdělání.

Co se nás týče, na formality si u nás moc nepotrpíme, ale výsledky jsou vždy na prvním místě. Občas si jdeme s firmou zajezdit na motokárách, posedět u dobrého piva či vína, v létě si zaplachtit nebo v zimě na hory. Přátelská atmosféra pro nás znamená hodně.

Požadujeme alespoň základní přehled v třech z těchto pěti kategorií:

- HW & SW - chápeš základní principy elektrických obvodů a občas si třeba i něco zbastlíš. Dokážeš porozumět přehledně napsanému kódu např. v Pythonu (případně jiném jazyku) či napsat si nějaký jednoduchý program samostatně.
- Elektrotechnika - víš, že je činná a jalová energie, jaká frekvence je v síti a co je např. účiník.
- Sítě - víš, k čemu je IP adresa, maska sítě, DHCP server či jak nastavit VPN či router.
- Webové technologie a služby - máš základy HTML nebo JavaScriptu, víš, k čemu je API a dokážeš se zorientovat v jeho dokumentaci.
- Databáze - už jsi někdy používal SQL dotazy a chápeš základní principy SQL databáze.

- Práci na mezinárodním projektu, který má smysl (šetříme energie a snižujeme uhlíkovou stopu).
- Budget na vlastní sebe-rozvoj (školení či workshopy)
- Když Ti není dobře nebo potřebuješ pracovat z domova, žádný problém to u nás není.
- Veškeré naše znalosti a zkušenosti pro Tvůj rychlý rozvoj
- Velmi příjemný kolektiv, který nezkazí žádnou legraci
- Odměnu za práci odpovídající zkušenostem a výsledkům Tvojí práce
- Možnost růstu v trvale se rozvíjející firmě a přímo se na firemním růstu i podílet.
- Pracovní prostor kousek od Andělu

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha