Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Elektromontér – až 45.000 Kč fix, HPP, 5 týdnů dovolené

Opravy kabelového i trakčního vedení, rozvodů, hromosvodů a dalších se věnujeme už dlouhodobě. Mezi zakázky, na které jsme hrdí, patří také pražské metro.

A právě hledáme do naší party nové kolegy, kteří mají elektrotechnické vzdělání a hledají novou příležitost. :-)

Ozvěte se nám!

Náplň práce:

• Řešení montáží trakčních vedení, kabelových souborů, rozvodů...
• Ježdění po zakázkách především v Praze ale i středních Čechách
• Práce ve skupině 2-8 lidí (podle zakázky)
• Práce od pondělí do pátku – směny ranní (7.00 -15.30 hod.) i zkrácené noční (cca 23.00 - 4.00 hod.)

• Vzdělání elektrotechnického směru
• Uchazeče, kteří se chtějí učit – ať už zkušené nebo absolventy, které si zaškolíme
• Ochotu pracovat ve výškách a v tunelech
• Časovou flexibilitu a spolehlivost

• Odpovídající mzdové ohodnocení - 30.000 - 45.000 Kč dle zkušeností a praxe
• Bonusy
• HPP
• Jednodenní výjezdy
• Zkrácené noční směny
• Vhodné nejen pro uchazeče s praxí ale absolventy, které si zaučíme :-)
• Příplatky za noční
• Víkendy a svátky volné
• Možnost přesčasů, pokud chcete a zakázka to umožňuje
• 5 týdnů dovolené
• Pro mimopražské možnost přespání v případě nutnosti na firmě
• Možnost ubytování v případě uvolnění firemního bytu
• Potřebný oděv i nářadí
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odborné vzdělávání
• Další profesní růst ve firmě
• K dispozici plně vybavené zázemí – šatny, sprchy, kuchyňka...
• Možnost parkování u firmy
• Stravenky
• Mobil
• Sídlo na Praze 9, zakázky Praha a středné Čechy

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:30 000 - 46 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha