Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Praha >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Prodejce v zahradnictví

více o nabídce >>

Prodejce v zahradnictví - celý den mezi krásnými rostlinami a nadšenými zákazníky, kterým se u nás líbí.

Hledáme 2 šikovné lidi na pozici prodejce rostlin ve firmě, kde nám záleží na vztahu člověka k člověku i k okolí a k přírodě, a kde si vážíme každého, kdo projevuje snahu to zlepšovat.

Budete komunikovat se zákazníky na prodejně i prostřednictvím online objednávek, zpracovávat agendu objednávek, dodávek zboží a plánování jeho rozvozu k zákazníkům.

Pokud máte zahradnické znalosti a schopnosti, budete se starat i o stav a zdraví rostlin v zahradnictví a vzorkové zahradě. Co nebudete znát, doučíme vás během provozu. Nevyžadujeme zahradnickou školu, ale je nutná znalost rostlin na základní úrovni a zájem o ně, abyste byli schopni se brzy zdokonalit.

Jedná se o celoroční úvazek včetně zimních měsíců. Pracujeme za každého počasí a je nutná alespoň střední fyzická zdatnost pro práci s rostlinami o váze povolené pravidly BOZP.

Hledáme pracovité a nekonfliktní lidi se zájmem o práci a s klidnou povahou a příjemným vystupováním. Nabízíme 2 pozice na hlavní pracovní poměr. Je možné, aby jeden byl schopnější v administrativě a druhý fyzicky. Kombinaci obojího samozřejmě vítáme :-)

Výborná čeština nebo slovenština slovem i písmem podmínkou. Požadujeme kompletní CV a motivační dopis.

Pracovní doba je 9-19 hodin od pondělí do soboty a pracuje se 4-5 dnů v týdnu se 2 sobotami v měsíci. Dovolená, přesčasy apod. se řídí Zákoníkem práce. Mzda je přímo úměrná dosaženým schopnostem a odváděné práci a rychlost růstu platu závisí pouze na vás.


Mzda:30000 - 45000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha
ID inzerátu: 4230077     Vloženo: 02.10.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí