Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Asistent/ka prodeje pro prodejny GATE v PRAZE

V našich prodejnách GATE v NC Harfa a Václavské náměstí v Praze se těšíme na nové kolegy a kolegyně

Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!

Naše prodejny s oblečením jsou svěží, nadčasové a originální. Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou tento trend udržet a také dále zdokonalovat.

Náplň práce:

obsluha zákazníků na prodejně,
práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
údržba prodejny,
reprezentace zaměstnavatele,

Možná hledáme právě vás... co požadujeme?

prodejní zkušenosti případně praxe z přímého jednání se zákazníky vítány,
profesionalitu, zodpovědnost, příjemné vystupování,
středoškolské vzdělání nebo výuční list,
trestní bezúhonnost,

3-4 dny volna v týdnu,
možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby,
navýšení mzdy po zkušební době,
oblečení se slevou nebo zcela zdarma,
individuální přístup ke každému zaměstnanci,
proplacené přesčasy,
odměňování podle dosažených výsledků,
víkendové příplatky,
pracovní doba 11-hodinová (dlouhý, krátký týden)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám e-mailem Váš životopis. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na pohovor.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

Mzda:26 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha